دسته‌ها

برج بین الملی تهران

معرفی برج بین الملی تهران

برج بین الملی تهران که در بین بزرگراه های کردستان ، حکیم غرب وخیابان شیخ بهایی در شمال محله امیرآباد شهر تهران واقع شده است ، بزرگ ترین برج مسکونی ساخته شده در ایران  می باشد . این برج توسط شرکت بین المللی توسعه ساختمان(سهامی عام) ساخته شده است که یک شرکت هولدینگی ساختمانی متشکل از شرکت های مطرح در حوزه های طراحی و معماری ، مشاوره و پیمانکاری ساختمان و مهندسی و نظارت توسعه ساختمان وهتل است که با استفاده از تخصص وتجربه ی شرکت های داخلی و شرکت فرانسوی Setec Batiment ،این بنا را احداث نموده است. ساخت این برج در سال 1375 آغاز شد و تا سال 1384 ادامه یافت ونهایتا در سال 1386 افتتاح شد.

معماری برج بین الملی تهران

از لحاظ فیزیکی برج بین المللی تهران ، ساختمانی به ارتفاع 162 متر و زیر بنای 220,000 متر مربع  است که در زمینی به مساحت 28,000 متر مربع قرار گرفته است و شامل 3 بال A ،  B و C که هر کدام یک لابی اختصاصی و یک لابی عمومی دارد ، 56 طبقه که شامل 572 واحد است که 43 آپارتمان سوئیت ، 172 آپارتمان دوخوابه ، 313 آپارتمان سه خوابه ،16 آپارتمان چهارخوابه،11 آپارتمان پنت هاوس ترپلکس و 17 واحد تجاری در همکف است.

 

معماری داخلی
معماری داخلی
معماری داخلی

امکانات برج

در ساخت این برج نکاتی همچون ایمنی ، استحکام و زیبایی و دوام درنظر گرفته شده است و با توجه به این نکات بهترین مصالح و مواد مصرفی ممکن انتخاب شده است. این ساختمان شامل یک سیستم کنترل هوشمند می باشد که شبکه کامپیوتری داخلی ساختمان، سیستم اطفاء حریق، مدیریت انرژی مصرفی، کنترل دوربین های مدار بسته، کنترل سیستم آنتن مرکزی تلویزیون و کنترل ترافیک آسانسور را در بر می گیرد.

علاوه بر استحکام و زیبایی و بلند بودن این برج ، امکانات رفاهی که در اختیار شما قرار می دهد ، آن را تبدیل به ساختمانی منحصر به فرد کرده است.زمین ورزشی و بازی کودکان، سالن بدنسازی و شنا سرپوشیده جدا مخصوص خانم ها و آقایان ، زمین تنیس ، سالن اجتماعات و مسیر های تردد ویژه معلولین و سالمندان از جمله این امکانات می باشد.

 

استخر سرپوشیده
فضای سبز
آلاچیق
زمین تنیس