دسته‌ها

مجتمع الماس قو

معرفی مجتمع تجاری الماس قو خاورمیانه

طرح احداث مجتمع قو الماس خاورمیانه در شهر سلمانشهر و در سال 1387 در زمینی به وسعت 43 هزار متر مربع اجرا شد. این مجتمع به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین پروژه ها در سطح کشور و خاورمیانه به حساب می آید که تمامی اهداف تجاری ، مسکونی ، اقامتی ، گردشگری ، ورزشی و تفریحی  گردشگران داخلی و بین المللی را پوشش می دهد.این مجتمع دارای سه برج است که دو برج آن کاربری مسکونی و تجاری و برج سوم کاربری اقامتی دارد.

مجتمع مسکونی

مجتمع مسکونی قو ، شامل دو برج دو قلو است  که هر کدام از این برج ها داری 25 طبقه  ودر مجموع 297 واحد مسکونی می باشد.این دو برج 295 واحد مسکونی و 5 واحد پنت هاوس بسیار مجلل و شیک را در خود جای داده اند.مجتمع مسکونی قو ، لابی بسیار مجلل و زیبائی را به مساحت 604 مترمربع در خود جای داده که با استفاده از مرغوب ترین سنگ ها طراحی شده و فضای بسیار مطلوبی را برای پذیرائی از ساکنان بوجود آورده است .

معماری داخلی
معماری داخلی
معماری داخلی

مجتمع تجاری

مجموعه تجاری مجتمع الماس قو با ورودی مجزا از بخش مسکونی با متراژهای متفاوت جمعا به تعداد 486 واحد می باشد.

کل طبقه همکف این مجتمع دارای مساحت 6074 متر مربع است که 1725 متر آن برای قسمت برند ها و 890 متر آن برای واحد فست فود اختصاص داده شده است.در این طبقه فضایی مشاعی به مساحت 5450 متر مربع تراس جهت استراحت و پذیرایی بازدید کنندگان محترم در نظر گرفنه شده است.

طبق اول متراژی برابر با 6720 متر مربع دارد که 1764 متر مربع آن به قسمت برند ها اختصاص داده شده است.

متراژ طبقه دوم نیز 4114 متر مربع است که 2120 متر مربع آن برای هایپر در نظر گرفته شده است.

مجتمع تجاری
مجتمع تجاری

مجتمع تجاری

هتل

هتل 5 ستاره دولوکس بین امللی الماس دارای 35 طبقه و 240 سوئیت مجلل و زیبا است که به همراه تجهیزات کامل رفاهی و خدماتی در حال ساخت می باشد. این مجموعه مساحتی برابر با 72 هزار متر مربع  دارد که شمامل 14 واحد رویال سوئیت منحصر به فرد ، 8 سوئیت وی وی آپی ، 8 واحد رستوران ،سالن های جشن و کنفرانس برای برگزرای مراسم و جشن های بزرگ ،سایت اختصاصی کامپیوتر ، کتابخانه ، فروشگاه های مختلف ،گالری آثار هنری و فضایی رفاهی و خدماتی به همراه لابی مدرن و مجلل می باشد.

امکانات ورزشی

بین برج های مسکونی و هتل 5 ستاره بین المللی الماس قو و در دو طبقه امکانات ورزشی تعبیه شده است. این امکانات شامل استخر سرپوشیده ، سونای خشک ، بخار تایلندی ، حمام ترکی ، سونای مجزا اسکاتلندی ، سوناس روسی ،سونای بیولوژیک ، غار باران و قسمت هایی همچون ماساژ تایلندی ، جکوزی ، حوضچه های آب درمانی سرد و گرم ،مجهز ترین سالن های بدنسازی با بهترین و به روزترین تجهیزات پاورلیفتینگ و زیبایی اندام آقایان و خانم ها به صورت جدا به مساحت 3 هزار و 486 متر مربع به همراه فضایی رو باز که شامل زمین های مینی گلف و کورت های اختصاصی تنیس ویژه خانم ها و آقایان در فضایی باور نکردنی در کنار اسکله تفریحی اختصاصی مجتمع الماس قو به همراه 5 استخر رو باز ویزه کودکان و بزرگسالان در نواحی ساحلی دریای خزر ، فضای مخصوص اسکی روی آب و ورزش های مفرح آبی و … در حال طراحی و احداث می باشد.

 

استخر
سونا و جکوزی
زمین مینی گلف
اشتراک گذاری